• iOS 10 رسما معرفی شد. 

 

بروزرسانی بزرگ اپل آغاز شد. اپل نسخه نهایی iOS 10  را منتشر کرد. زمان خداحافظی با iOS 9  فرا رسیده و به سراغ iOS 10  می رویم. این اولین و بزرگترین بروزرسانی اپل برای سیستم عامل iOS  تاکنون است و ویژگی های جدید و هیجان آوری به این نسخه اضافه شده است برای مشاهده اطلاعات کامل ورژن جدید به صفحه iOS 10  مراجعه کنید.

در ادامه با اپل لند همراه باشید.

نسخه 10 سیستم عامل iOS بیشترین تغییرات در بین نسخه های گذشته را داراست و ویژگی های بسیار زیادی به این ورژن اضافه شده است، تغییراتی همچون : متحول شدن بخش صفحه ی قفل دستگاه، تغییرات زیادی در بخش نوتیفیکیشن ها، تغییرات گسترده در دستیار صوتی سیری ( Siri ) و... برای دریافت بروزرسانی از طریق اتصال وای فای کافیست تا از منوی تنظیمات ( Settings ) به زیر منوی General رفته و سپس بر روی Software Update کلیک کنید و پس از مشاهده پیام " Update requested"   منتظر بمانید تا عملیات دانلود نسخه جدید آغاز شود.

 

o نکاتی که قبل از آپدیت باید به آنها توجه داشته باشید...

پیش از اقدام برای بروزرسانی دستگاه حتما از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اگر هنگام آپدیت اختلالی بوجود آمد و دستگاه شما بصورت کامل آپدیت نشد نگران اطلاعات شخصی نباشید.

    1- برای تهیه نسخه پشتیبان می توانید از طریق کابل USB دستگاه را به کامپیوتر متصل کنید و بوسیله برنامه آیتونز از اطلاعات بک آپ بگیرید.

     2- راه دوم برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات، فضای آیکلود می باشد از طریق سیستم آیکلود می توانید ازاطلاعاتی مانند: شماره های تماس، عکس ها و ویدئو های شخصی، یادداشت ها، پیامک ها و ... بک آپ تهیه کنید. 

همچنین نکته بعدی که قبل از آپدیت باید به آن توجه داشته باشید خاموش کردن Find My iPhone است. پیش از بروزرسانی از طریق منوی تنظیمات و زیر منوی آیکلود نسبت به خاموش کردن این گزینه اقدام نمایید. درهنگام خاموش کردن این گزینه یکبار پسورد اپل آیدی از شما درخواست می شود و پس از وارد کردن رمز اپل آیدی منتظر بمانید تا این گزینه خاموش شود.
دستگاه خود را آپدیت کنید و از سیستم عامل جدید لذت ببرید. با بخش اخبار اپل لند همراه باشید...