بالاخره زمان معرفی محصولات جدید اپل مشخص شد و به تمامی شایعات پایان داد. اپل با ارسال دعوتنامه ای برای 7 سپتامبر مصادف با 17 شهریور، معرفی آیفون 7 در این روز را رسما تایید کرد. انتظار می رود در این روز شاهد معرفی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس باشیم. این مراسم طبق سنت همیشگی اپل در ساعت 21:30 دقیقه شب برگزار خواهد شد. با اپل لند همراه باشید.

اپل امروز دعوتنامه‌ی مراسم رسمی خود برای روز ۱۷ شهریور را جهت معرفی آیفون ۷ ارسال کرد. این مراسم ساعت ۲۱:۳۰ شب برگزار خواهد شد. برخی انتظار دارند در کنار معرفی آیفون ۷ شاهد معرفی نسل جدید مک بوک پرو و همچنین اپل واچ ۲ باشیم. بنابر شایعات آیفون ۷ اپل دارای پردازنده‌ی A10 خود این شرکت بوده و نسخه‌ی پلاس نیز دارای دوربین دوگانه خواهد بود. به علاوه به احتمال زیاد شاهد حذف جک ۳.۵ میلی‌متری صدا نیز خواهیم بود. اما آنچه از دعوتنامه اپل می توان برداشت کرد به پیشرفت هایی در زمینه دوربین اشاره دارد. 

حالتی که در طراحی دعوتنامه مشاهده می شود را در عکاسی حالت بوکه می نامند که دوربین هایی مانند دوربین دوگانه هوآوی P9 توانایی ثبت این نوع تصاویر را دارند با این تفاسیر ممکن است به نوعی طراحی این دعوتنامه دوربین دوگانه در آیفون 7 پلاس را تایید کند. همانطور که اشاره شد تاریخ برگزاری کنفرانس، روز چهارشنبه 7 سپتامبر ( 17 شهریور ) در ساعت 21:30 دقیقه به وقت تهران می باشد که در سالن همیشگی کنفرانس های اپل Bill Graham در شهر سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد. با اخبار اپل لند همراه باشید.