Gresso نام یک برند تجاری لوکس است که در زمینه لوکس سازی و تزئین گوشی های معتبر جهان مانند: اپل، ورتو و بلک بری فعالیت می کند. همچنین این شرکت انواع لوازم جانبی و قاب های لوکس را نیز تولید می کند. در واقع شرکت Gresso با طلای ناب و انواع سنگ های قیمتی به جان گوشی های هوشمند می افتد و حالا پس از عرضه ی آیفون 7 این شرکت تعداد 3 عدد آیفون 7 مشکی را لوکس سازی کرده است که iPhone 7 Black Diamonnd نام دارد. در ادامه با اپل لند همراه باشید...

Grosso

طبق گفته ی مدیر تولید این شرکت تنها سه عدد از این آیفون لوکس تولید می شود. در قسمت پشت این آیفون ها یک قاب، با لوگوی این شرکت نصب شده است که به صورت کلی آرم پشت گوشی و قاب دور دوربین مجموعا از 10 گرم طلای 18 عیار ساخته شده است قسمت پشتی آیفون از 1450 قطعه الماس به ارزش 102 قیراط تشکیل شده است و جنس بدنه از تیتانیوم گرید 5 ساخته شده است. همچنین ایرپاد های بیسیم نیز در این لوکس سازی قرارگرفته اند و بر روی هرکدام 30 قطعه جمعا 2 قیراط الماس سیاه به کار رفته است. شرکت سازنده می گوید عملیات ساخت به صورت کاملا دست ساز انجام گرفته است و ساخت هر کدام تقریبا 18 ساعت به طول انجامیده است. آیفون های لوکس شده از نوع 256 گیگابایتی هستند. 

Bootstrap Slider

این شرکت همچین قاب های محافظ لوکس آیفون 7 را هم تولید کرده است که مزین به الماس هستند و از طلای 18 عیار و تیتانیوم گرید 5 در ساخت آنها استفاده شده است این قاب های محافظ به تعداد 999 عدد تولید می شوند و با قیمت 2500 دلار به بازار جهانی عرضه می شوند قابل ذکر است که تاریخ عرضه این قاب ها و آیفون 7 لوکس شده هنوز اعلام نشده است. با بخش اخبار اپل لند همراه باشید.

منبع: phonesarena